Kolay ve Hızlı İletişim İçin Azar Uygulaması

Akıllı telefonların yaygın olması son yıllarda iletişim şekillerinde de farklılaşmalara neden olmuştur. Bunlardan biri de Azar uygulamasıdır ve kameralı şekilde başka kişilerle görüşmeyi sağlar.  Yani dünyanın farklı yerlerinde bulunan kişiler görüntülü şekilde bu uygulama ile görüşebilir. Tabi bu uygulama herkes için uygun olmayabilir. Yani sosyalleşme algısının ne olduğuna da bağlıdır. Bazıları internetten görüşme sevmez. Bu şekilde yapılan ilişkilerin sahte olduğunu düşünebilir. Ancak bazıları için de önemli bir araç olabilir.

Görüntülü Konuşma Amacı Nedir

Görüntülü konuşma internetten sosyalleşme ile iletişim şekli olması bakımından önemlidir. Bunu insanlar çeşitli şekillerde kullanabilir. Yani görüntülü olarak bir kişiyle görüşürken bunun amacı farklı olabilir. Bazı kişiler görüntülü konuşmayı yeni arkadaşlık edinmek için kullanırken bazıları da sevgili bulmak için görüntülü konuşma yapabilir.  Görüntülü konuşmada azar uygulaması içerisinde gelişigüzel şekilde eşleşme olmaktadır. Yani parmak hareketi yapıldıktan sonra karşınıza kim çıkarsa bu şekilde konuşma olur. Yani eğer sevgili arıyorsanız pek de iyi bir yöntem olmadığı kesindir. Kısa sürede kimseyi tanımak mümkün olmadığı için ayrıca uygulamanın amacı eğlence olduğundan önemlidir. Diğer yandan arkadaş listenizi çoğaltmak için ideal bir yöntem olabilir. Zaman geçtikçe daha etkili sonuç almak mümkündür. www.azargoruntulushobet.com sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Azar Uygulamasının Özellikleri Neler?

Azar uygulaması giderek daha fazla yaygınlaşan bir uygulama türüdür. Genel olarak azar uygulamasının özelliklerini sıralamak gerekirse:

  • İndirme sayısı 100 milyonu geçen bir uygulamadır.
  • Parmağınızı kaydırarak dünyada diğer ülkelerde yer alan kişilerle görüşmek mümkün hale gelir.
  • Dil çevirileri olması nedeniyle farklı türde yabancı dillerden kişilerle de görüşme olabilir. Yani hiç bilmediğiniz bir dilde de görüşme yapabilirsiniz.

  • Cinsiyet ve bölge açısından eğlenceli bir uygulama olabilir. Bunun için değerli taş almak gerekir. Ayrıca uygulama içinde birçok da farklı ayrıntı vardır.
  • 3G/4G’li cihazlarda kolay biçimde uygulama yapılabilmektedir.
  • Başka kişilerle görüşme yaparken kostüm, filtre benzeri uygulamalar daha keyifli bir şekilde işlem olmasını sağlar.
  • Bu uygulama ile arkadaş listenizi yüz tanıma teknolojisi açısından da değerlendirme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Azar uygulaması içerisinde kötüye kullanım durumunda şikâyet edilmesi ile taş kazanma durumu mümkündür. Ancak kötü olmasının kanıtlanması gerekir. Yani her kötü olarak düşünülen görüntüleri şikâyet ederseniz alınan sonuç değerli taş kazanmak olmaz, kendi hesabınız kapanabilir.
  • Güvenlik açısından farklı kişilerle profil detaylarınızın paylaşılmaması gerekir. Yani kişisel bilgilerinizi çok vermemeniz ve de özellikle mahremiyet olan kısımları yeni tanıştığınız kişilerle paylaşmamak gerekir. Bunun dışında azar uygulaması gizlilik prosedürüne uygun davranmaktadır.

Değerli Taş Nedir?

Değerli taş satın alarak azar uygulaması içerisinde birçok avantaj sağlanabilir. Filtreli arama yapmak için bu taşlar önemlidir.  Bölge ve cinsiyet seçimi yapılabilmektedir. Mağaza kısmına gelince taş alımları ile istediğiniz uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ancak çok sık kullanan kişiler için bu uygulama daha uygundur. Ayrıca seçici olan kişiler için de idealdir.

Azar görüntülü sohbet için aşağıdaki linke tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

https://azargoruntulusohbet.blogspot.com.tr/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *